سه شنبه 10 مرداد 1391 نویسنده: ramin h |

معاون وزیر راه و شهرسازی در گفت‌وگو با فارس:
تنقیح قوانین اصول جامع شهرسازی و معماری مهرماه به دولت ارائه می‌شود

خبرگزاری فارس:معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: تنقیح قوانین مرتبط با اصول جامع شهرسازی و معماری کشور نهایی شده است و تا مهر ماه تقدیم دولت می‌شود.

خبرگزاری فارس: تنقیح قوانین اصول جامع شهرسازی و معماری مهرماه به دولت ارائه می‌شود

میرمحمد غراوی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس در خصوص قانون جدید جامع شهرسازی گفت: تنقیح قوانین مرتبط با اصول جامع شهرسازی و معماری کشور نهایی شده است و بزودی دولت ارائه می‌شود تا از آنجا برای رسیدگی و تصویب تقدیم مجلس شود.

وی افزود: تمام قوانین شهرسازی که از ابتدا تاکنون در امر شهرسازی و معماری کشور توسط دستگاه‌های بخشی مرتبط با شهرسازی چه در بخش مدیریت شهری و چه شهرداری‌ها وضع شده را تنقیح کردیم تا مشخص شود چه قوانینی وجود دارد و کدام‌ها منسوخ و کدام‌ها باید اصلاح و حذف شود.

غراوی تاکید کرد: این موارد در قوانین مرتبط با اصول جامع شهرسازی و معماری کشور استخراج شده است و حال بعد از ارائه به دولت و بررسی در کمیسیون لوایح ، برای تصویب به مجلس خواهد رفت.

*بسیاری از قوانین شهرسازی منسوخ شده

معاون معماری و شهرسازی وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه با تنقیح قوانین شهرسازی متوجه شدیم که بسیاری از این قوانین منسوخ شده و باید قوانین جدیدی جایگزین قوانین قدیمی شود،گفت: دستگاه‌های بخشی مثل سازمان میراث فرهنگی، جهاد کشاورزی و وزارت کشور که هر کدام برای مدیریت شهری یک سری قوانین شهری وضع کرده‌اند و تمام قوانین شهرسازی کشور در قانون جدید دسته‌بندی شده اند.

غراوی افزود: به عنوان مثال بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برخی از قوانینی را که اخیرا دستگاه‌های بخشی پیشنهاد داده‌اند را در روستاها وضع کرده است اما چون یک بند یا یک تبصره به موضوع شهرسازی بستگی دارد در این تنقیح قوانین جای گرفته است و دسته بندی شده است.

وی خاطر نشان کرد:تنقیح قوانین مرتبط با شهرسازی و معماری کشور نهایی شده است و بعد از تصویب مجلس باید از روی آن قانون جامع شهرسازی تدوین شود چرا که معلوم نیست نظر مجلس روی تنقیح قوانین شهرسازی دولت همین باشد یا نباشد و شاید یک سری اصلاحاتی هم آنها انجام دهند.

به گفته وی، تنقیح قوانین شهرسازی تا مهرماه تقدیم دولت می‌شود.

بر اساس این گزارش به بررسی و تطبیق و چکش کاری قوانین متناسب با سایر قانون‌‌های کشور تنقیح گفته می‌شود. 

   


سه شنبه 3 مرداد 1391 نویسنده: ramin h |

برای کسب آمادگی بیشتر
تیم‌های واترپلو جوانان و بزرگسالان در ترکیه و اسلواکی اردو می‌زنند

خبرگزاری فارس: تیم‌های ملی واترپلو جوانان و بزرگسالان برای کسب آمادگی بیشتر در کشورهای ترکیه و اسلواکی اردوی تدارکاتی برگزار می‌کنند.

خبرگزاری فارس: تیم‌های واترپلو جوانان و بزرگسالان در ترکیه و اسلواکی اردو می‌زنند

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم ملی واترپلو جوانان برای برگزاری اردویی 9 روزه در کشور ترکیه عازم این کشور خواهد شد.

با هماهنگی‌های صورت گرفته با فدراسیون ترکیه قرار شده تا ملی‌پوشان ایران چند بازی تدارکاتی با تیم‌های خوب باشگاهی این کشوربرگزار کنند، پس از آن تیم جوانان به ایران باز می‌گردد و تمرینات خود را در تهران پیگیری خواهند کرد.

همچنین مسئولان تصمیم دارند با اعزام تیم بزرگسالان به اسلواکی زمینه موفقیت تیم‌های واترپلو را در سال جاری فراهم کنند.

مسئولان امیدوارند که پس از 4 سال تیم ملی واترپلو در مسابقات قهرمانی آسیا که آبان ‌ماه در امارات برگزار می‌شود، در بین 4 تیم برتر قرار بگیرد.

   


یکشنبه 1 مرداد 1391 نویسنده: ramin h |

مهدوی‌کیا به نیمکت نشینی پرسپولیس افتخار می‌کند
قلعه‌نویی: مجیدی پیغام داد که باید کاپیتان باشد/ جباری از هفته سوم به استقلال کمک می‌کند

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: مجیدی پیغام داد که باید کاپیتان باشد ولی من برایش چارچوب گذاشتم.

خبرگزاری فارس: قلعه‌نویی: مجیدی پیغام داد که باید کاپیتان باشد/ جباری از هفته سوم به استقلال کمک می‌کند
گزارش تصویری مرتبط

-------------------------------

به گزارش خبرگزاری فارس، امیر قلعه‌نویی در پایان تمرین امروز استقلال در جمع خبرنگاران گفت: خدا را شکر نکونام هم به تیم ما اضافه شد و تیم ما اکنون با 21 بازیکن کامل شد.

قلعه‌نویی در مورد علت منتفی شدن حضور مجیدی در استقلال گفت: من و فتح‌الله‌زاده صحبت کردیم و قرار شد مجیدی بیاید اما دیروز به من تلفن زدند و گفتند مجیدی گفته بحث کاپیتانی چه می‌شود. همه ما باید در چارچوب حرکت کنیم قلعه‌نویی در چارچوب مدیریت است، مدیریت در چارچوب هیئت مدیره و هیئت مدیره در چارچوب مجمع. جایی که چارچوب نباشد کار درست انجام نمی‌شود.

وی ادامه داد: مصاحبه مهدوی‌کیا را ببینید او از نظر اخلاقی، رفتاری و فنی بازیکن خوبی است اما می‌گوید به نیمکت‌نشینی در پرسپولیس افتخار می‌کنم. در حالی که مجیدی پیغام داد من باید کاپیتان باشم اما من گفتم مجیدی باید در چارچوبی که من تعیین می‌کنم قرار بگیرد و به خاطر فتح‌الله‌زاده و مردم قبول کردم به استقلال بیاید اما اولویت مجیدی کاپیتانی بود و در چارچوبی که من برایش تعیین کردم او قبول نکرد که کار کند.

قلعه‌نویی در مورد اینکه در صورت حضور مجیدی در استقلال او کاپیتان می‌شد یا نکونام، گفت: هنوز به این مسئله نرسیده‌ایم که بخواهیم در مورد آن صحبت کنیم.

سرمربی استقلال در مورد اینکه از نکونام به عنوان شاه‌ماهی یاد می‌شود، گفت: نکونام از نظر فنی، اخلاقی بازیکن بزرگی است اما همه آنهایی که به استقلال آمده‌اند شاه ماهی هستند و شاه ماهی ما استقلال و مردم هستند.

وی در مورد اینکه فتح‌الله‌زاده قلعه‌نویی را رئیس شاه ماهی‌ها نامیده گفت: او به من محبت داشته من کمترین نقش را در استقلال دارم، همکارانم، خود فتح‌الله‌زاده، امیری، لیدرها، آقای کامرانی همه زحمت کشیدند شاه ماهی ما هم استقلال و مردم هستند.

سرمربی تیم استقلال در مورد اینکه رویانیان گفته یک تیم 6 میلیارد تومان برای جذب دو بازیکن هزینه کرده، گفت: رویانیان از دوستان من است اما او مدیرعامل است و جواب مدیرعامل را باید فتح‌الله‌زاده بدهد و من در کار دیگران ورود نمی‌کنم. از نظر اخلاقی هم درست نیست باید یاد بگیریم فقط در مورد تیم خودمان حرف بزنیم اما من به مردم قول می‌دهم که چنین ارقامی درست نیست. ما برای حضور در آسیا و لیگ برتر تیم خوبی بستیم. 5 هفته است که تمرین کرده‌ایم یک مسابقه از لیگ برتر را هم انجام دادیم بدون اینکه بازیکنان یک ریال پول بگیرند در کجای دنیا چنین اتفاقی می‌افتد اگر سراغ دارید بگویید و از من جایزه بگیرید. بازیکنان به اعتقاد و احترام به مردم بازی کردند و فتح‌الله‌زاده هم قول داده قبل از بازی با سایپا به بازیکنان پول بدهد.

وی در مورد دروازه‌بانان استقلال گفت:‌ دو دروازه‌بان خوب و جوان و آینده‌دار‌ داریم و یک دروازه‌بان استرالیایی هم جذب کردیم.

قلعه‌نویی در مورد تمرین‌های انفرادی مجتبی جباری گفت: جباری در تمرینات بدنسازی و آمادگی همراه ما نبود و از نظر جسمانی ضعیف‌تر از سایرین است و با صحبت‌هایی که خود جباری با من کرد گفت فکر می‌کنم از بازی سوم بتواند به ما کمک کند اکنون نیز زیر نظر دکتر حاج‌ قاسم تمرین می‌کند و پس از تأیید پزشکی و بدنسازی از او استفاده خواهیم کرد.

وی در مورد دیدار هفته دوم استقلال با سایپا در چهارشنبه‌ شب گفت: نسبت به آلومینیوم هرمزگان شناخت بیشتری از سایپا داریم بازی سایپا و تراکتورسازی به همراه بیانی و رجبی آنالیز کردیم و گروه آنالیز اطلاعات لازم را به ما داده است و ما هم اطلاعات تصویری را به دست آورده‌ایم. در بازی با سایپا راحت‌تر بازی می‌کنیم نتیجه هم دست خداست اما قول می‌دهم با تمام وجود بازی کنیم.

وی درمورد تغییرات احتمالی استقلال در هفته دوم لیگ برتر گفت:‌ تیم ما دو بخش بود یک بخش بازیکنانی که از ابتدا با ما بودند و پنج شش نفر آنها جدید بودند و هنوز هماهنگ نشده بودند اما ما بازی به بازی بهتر خواهیم شد و از هفته چهار و پنجم به شرایط بهتری می‌رسیم.

   


درباره وبلاگ

خبرهای مهم روز ایران و جهان
ramin h

آخرین پستها


نویسندگان


آمار وبلاگ

کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات