پنجشنبه 31 شهریور 1390 نویسنده: ramin h |

/والیبال جام ملت های آسیا - تهران/
یوتا: ژاپن در سخت ترین گروه قرار دارد / غیبت شیمیزو مشكل ساز شده است

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم ملی والیبال ژاپن گفت: این تیم در سخت ترین گروه دور مقدماتی مسابقات قهرمانی آسیا قرار دارد و باید بازی های سنگینی انجام دهد.

خبرگزاری فارس: یوتا: ژاپن در سخت ترین گروه قرار دارد / غیبت شیمیزو مشكل ساز شده است

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، تات سویا یوتا پس از برتری برابر پاکستان در نشست خبری حاضر شد و اظهار داشت: تیم های پاکستان و قزاقستان که در گروه سوم این رقابت ها با ژاپن همگروه هستند از تیم های خوب آسیا بوده و بازی با آنان کار ساده ای نیست.

وی در خصوص عملکرد شاگردانش در بازی برابر پاکستان گفت: ست نخست را خوب شروع کردیم، اما در ست های دوم و سوم با مشکل روبرو شدیم که خودمان نیز انتظار نداشتیم. بازیکنان با تلاش توانستند در ست های بعدی بازی را کنترل کنند و به پیروزی برسند.
سرمربی تیم والیبال ژاپن با اشاره به غیبت شیمیزو، بهترین بازیکن این تیم در این رقابت ها گفت: این بازیکن بهترین پشت خط زن ژاپن است که به علت مصدومیت زانو تیم را همراهی نمی کند. نبود وی برای تیم مشکلاتی ایجاد کرده است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تیم ژاپن در دیدار نهایی خواهد بود یا خیر عنوان کرد: سطح بازی ها بسیار بالاست و نمی توان در این خصوص پیش بینی کرد. فعلا تمام فکر ما به دور مقدماتی است.

کاپیتان تیم ملی والیبال ژاپن نیز در این نشست گفت: بازی امروز در ست نخست خیلی خوب آغاز شد، اما در ست های دوم و سوم با مشکل روبرو شدیم.
وی خاطر نشان کرد: تیم والیبال ژاپن در بازی های بعدی بهتر ظاهر خواهد شد.

تیم ژاپن امروز در دومین دیدار خود در دور مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا به سختی از سد پاکستان گذشت.
این تیم فردا جمعه در سومین بازی خود به مصاف قزاقستان خواهد رفت.
انتهای پیام/خمنبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900631000590

   


پنجشنبه 31 شهریور 1390 نویسنده: ramin h |

/والیبال جام ملت های آسیا - تهران/
فردا از بازیکن مصدوم تیم ایران تجلیل خواهد شد

خبرگزاری فارس: مسئولان فدراسیون والیبال ایران قصد دارند فردا طی مراسمی از محمد محمدکاظم تجلیل کند.

خبرگزاری فارس: فردا از بازیکن مصدوم تیم ایران تجلیل خواهد شد

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، تیم ملی والیبال ایران فردا در حالی از ساعت 18:30 دقیقه به مصاف هند خواهد رفت که مسئولان فدراسیون والیبال ایران قصد دارند طی مراسمی از محمد محمدکاظم، بازیکن با ارزش تیم ملی ایران که به دلیل مصدومیت این مسابقه را از دست داده است تجلیل کنند.

این بازیکن مدتی است که با مصدومیت از ناحیه کتف دست و پنجه نرم می کند و به همین نتوانست ایران را در رقابت های آسیایی همراهی کند.
شانزدهمین دوره مسابقات والیبال جام ملت های آسیا از 30 شهریور تا 7 مهر ماه در تهران برگزار می شود.
انتهای پیام/خمنبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900631000601

   


پنجشنبه 31 شهریور 1390 نویسنده: ramin h |

/والیبال جام ملت های آسیا - تهران/
محضر: اگر آنالیزور داشتیم ژاپن را شكست می دادیم

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم والیبال پاکستان گفت: بازیکنان ما در برابر ژاپن، قهرمان دوره گذشته این رقابت ها با تمام قدرت حاضر شدند و نهایت تلاش خود را نیز کردند.

خبرگزاری فارس: محضر: اگر آنالیزور داشتیم ژاپن را شكست می دادیم

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، حسن محضر پس از شکست برابر ژاپن در نشست با رسانه ها حاضر شد و اظهار داشت: تیم والیبال پاکستان که از بازی های جام شیخ راشد به ایران آمده در دو بازی خود تلاش زیادی برای پیروز کرده است که یک پیروزی در روز نخست حاصل آن بود.

وی با اشاره به اینکه تیم ملی پاکستان به دلیل مشکلات نتوانست آنالیزور خود را همراه داشته باشد، خاطر نشان کرد: این موضوع در عملکرد تیم تاثیر منفی دارد. شاید اگر آنالیزور داشتیم در برابر ژاپن پیروز می شدیم.
سرمربی پاکستان در خصوص بازی فردا شاگردانش برابر تایلند گفت: امیدوارم با پیروزی بر این تیم به عنوان یکی از تیم های صعود کننده به دور دوم معرفی شویم.
تیم ملی والیبال پاکستان عصر امروز در دومین بازی خود در دور مقدماتی جام شانزدهم برابر ژاپن 3 بر 2 مغلوب شد.
انتهای پیام/خمنبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900631000608

   


پنجشنبه 31 شهریور 1390 نویسنده: ramin h |

/والیبال جام ملت های آسیا - تهران/
ایران با قدرت تایوان را شكست داد/ آمادگی مردان ولاسكو برای قهرمانی

خبرگزاری فارس: تیم ملی والیبال ایران در دومین مسابقه خود در رقابت های جام ملت های آسیا با اقتدار تایوان را مغلوب کرد.

خبرگزاری فارس: ایران با قدرت تایوان را شكست داد/ آمادگی مردان ولاسكو برای قهرمانی

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، تیم های ملی والیبال ایران و تایوان امروز از ساعت 18:30 دقیقه در سالن 12 هزار نفری آزادی و در حضور بیش از 2 هزار تماشاگر به مصاف هم رفتند که شاگردان ولاسکو از این مسابقه هم سربلند بیرون آمدند و حریف خود را شکست دادند.
تیم ملی ایران در این مسابقه که در حضور حمید سجادی برگزار شد توانستند در 3 گیم متوالی و با امتیازهای 25 بر 15، 26 بر 24 و 25 بر 17 حریف خود را شکست دهند و خود را برای بازی فردا برابر هند آماده کنند.
در گیم نخست این بازی ملی پوشان ایران تقریباً بازی ببدون نقصی انجام دادند و تنها در چند صحنه در دفاع روی تور عملکرد مناسبی نداشتند، اما در سار موادر همچون زدن سرویس ها نمایش خوبی داشتند.

گیم دوم این بازی را تایوانی ها خوب آغاز کردند و توانستند در لحظاتی از بازی از ایران نیز پیش بیفتند، اما به هر حال ولاسکو وشاگردانش با حمایت های همه جانبه تماشاگران موفق شدند این گیم را هم به سود خود رقم بزنند. در این گیم تایوانی ها بسیار پرتلاش بازی کردند و تیم ایران را تحت فشار قرار دادند و حتی با در امتیاز 23 بر 21 از ایران پیش افتادند، اما سرویس های محمد موسوی در دو امتیاز پایانی به داد ایران رسید و این گیم با نتیجه 26 بر 24 به سود تیم کشورمان خاتمه پیدا کرد.

گیم سوم را هم ملی پوشان ایران با قدرت آغاز کردند و از همان ابتدا فاصله خود را با حریف افزایش دادند و در پایان موفق شدند حریف خود را در این گیم هم شکست دهند تا تایوان دومین قربانی ایران در این مسابقات معرفی شود.
 تیم ایران پیش از این و در نخستین مسابقه خود روز گذشته با نتیجه 3 بر صفر افغانستان را شکست داده بود.
شانزدهمین دوره مسابقات والیبال جام ملت های آسیا از 30 شهریور ماه تا 7 مهرماه در تهران برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/خمنبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900631000591

   


پنجشنبه 31 شهریور 1390 نویسنده: ramin h |

احمدی‌نژاد در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی راشا تودی:
استقرار پایگاه موشكی در خاك تركیه به این كشور تحمیل شده است

خبرگزاری فارس: رئیس‌جمهور با بیان اینکه استقرار پایگاه موشکی در خاک ترکیه به این کشور تحمیل شده است، گفت که درصورت برگزاری رفراندوم در ترکیه نتیجه آن علیه سلطه آمریکا خواهد بود.

خبرگزاری فارس: استقرار پایگاه موشكی در خاك تركیه به این كشور تحمیل شده است

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری فارس، محمود احمدی نژاد رئیس‌جمهور در مصاحبه با شبکه تلویزیونی و خبری آر تی (راشا تودی) در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا به رسمیت شناخته شده دولت فلسطین در زمان درست تاریخی صورت گرفته است یا خیر اظهار داشت: ملت فلسطین قبل از جنگ جهانی اول و دوم وجود داشت و هر ملتی حق حاکمیت دارد منتها حق حاکمیت ملت فلسطین به خاطر اشغال ناجوانمردانه بیش از 60 سال است که نقض شده است و بی تردید هر زمانی که این حق برگردد بهتر است البته مهم این است که این حق به طور کامل اعاده شود و مجدداً در جریان روند گفتگو و مذاکرات قرار نگیرد.

رئیس جمهور در پاسخ به اینکه آقای اوباما در سخنانی عضویت فلسطین مبنی بر اینکه تنها راه به رسمیت شناخته شدن فلسطین از طریق گفتگو است و آیا فلسطینی ها حق دارند که رئیس جمهور آمریکا را خائن به حقوق خود بدانند اظهار داشت : این موضوع بالاتر از خیانت است و این ادبیات ادامه همان حق کشی است که بیش از 70 سال علیه ملت فلسطین اتفاق افتاده ملت فلسطین باید از حق حاکمیت برخوردار باشد و خودش برای سرنوشت خود تصمیم بگیرد چرا باید یک کشور خودش را همه صاحب فلسطین و هم صاحب سازمان ملل بداند.

رئیس جمهور گفت: اگر دولت آمریکا واقعا مانند سایر کشورها یک رای دارد همانطوری که در منشور سازمان ملل پیش بینی شده است طرح چنین موضوعات مداخله جویانه ای معناو مفهومی نخواهد داشت. 

احمدی نژاد خاطر نشان کرد: تشکیل دولت فلسطین یک جریان تاریخی است که کسی نمی تواند جلوی آن را بگیرد و البته باید توجه داشت که کسی استقلال خود را با اشغالگر به مشارکت و مذاکره نمی گذارد طرح این سخنان منطق دوره استعمار و برده داری است که البته شکست خورده است.

* غربی‌ها درصدد مصادره قیام ملت‌های عربی به نام خود هستند

رئیس جمهور خاطر نشان کرد: امروز ملت های عربی علیه سلطه آمریکا قیام کردند چرا که دیکتاتورهارا مورد حمایت این دولت می دانند. این در حالی است که غربی ها به تلاش افتاده اند قیام ملت ها را مصادره کرده و به نام خود ثبت کنند. 

احمدی نژاد گفت: در هر کجای دنیا اجازه داده شود ملت ها آزاده اظهار نظر کنند حتما این اظهار نظر علیه سلطه آمریکا خواهد بود.

* با ایجاد کشور فلسطین موضع ایران نسبت به رژیم صهیونیستی تغییر نمی‌یابد

رئیس جمهور در پاسخ به اینکه اگر یک کشور فلسطینی به وجود آید موضع جمهوری اسلامی ایران نسبت به رژیم صهیونیستی چگونه خواهد بود تصریح کرد: تغییری نخواهد کرد مگر می شود اشغالگری را به رسمیت شناخت؟ معتقدیم تشکیل دولت فلسطین گام اول برای تشکیل دولت فلسطین در تمام سرزمین فلسطین است و معتقدیم ملت فلسطین و ملت های منطقه این حق را دنبال خواهند کرد و سوال این است.
 
احمدی نژاد خاطر نشان کرد: آزادی، عدالت و حق انتخاب آزاد حق ملت هاست و همه باید آن را به رسمیت بشناسند اما بعضی تلاش می کنند با سوءاستفاده از شرایط تحرکات ملت ها را به نام خود معرفی کنند تا بعداً بتواند در محیط تاثیر گذاری داشته و همچنان به دخالت های خود ادامه دهند.

رئیس جمهور در پاسخ به سوالی در خصوص ادعای یکی از مقامات آمریکایی مبنی بر ایجاد تغییر و تحول در داخل ایران گفت: ایشان از برنامه و آرزوهای دولت آمریکا صحبت کردند البته شاید طراحی هایی برای آسیب زدن به ایران انجام دهند ملت ایران 32 سال است که علیه سلطه گران انقلاب کرده و به همین خاطر است که مورد کینه دولت های غربی قرار دارد. 

احمدی نژاد گفت: جمهوری اسلامی ایران همیشه مخالف دیکتاتوری بوده و تحولاتی که در برخی کشورهای منطقه صورت گرفته را علیه استبداد و سلطه غرب می داند چرا که حاکمان همه کشورهایی که مردم خواهان تحول هستند روابط دوستانه ای با دولت آمریکا و دولت های غربی داشتند.

رئیس جمهور گفت: دیکتاتوری بدون تکیه بر دولت های سلطه گر امکان پذیر نیست چرا که حاکمان یا باید به مردم تکیه داشته باشند که در این صورت دیگر دیکتاتوری وجود نخواهد داشت و یا اینکه به دولت های قوی تری متکی باشند اساس دیکتاتوری را دولت آمریکا و برخی متحدین آن در جهان تشکیل دادند

احمدی نژاد تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران همیشه در کنار ملت ها و دولت های برآمده از ملت ها قرار دارد و از حقوق آنها حمایت می کند.

* درصورت برگزاری رفراندوم در ترکیه نتیجه آن علیه سلطه آمریکا خواهد بود

رئیس جمهور در پاسخ به سوالی در باره روابط ایران و ترکیه با توجه به اینکه ترکیه اجازه داده که آمریکا رادارهای ضد موشک در خاک خود نصب کند، اظهار داشت: ایران و ترکیه روابط خوبی با یکدیگر دارند و فکر می کنیم استقرار پایگاه موشکی در خاک ترکیه به این کشور تحمیل شده است. بالاخره دولت آمریکا از قدرت و زورگویی برخوردار است و مطالبات خود را تحمیل می کند اما بدون شک این گونه اقدامات هیچ نفعی برای آمریکا نخواهد داشت چرا که امروز مناسبات جهان را موشک ها تعیین نمی کنند بلکه ملت ها تعیین می کنند حتی در ترکیه رفراندوم برگزار شود نتیجه این رفراندوم علیه سلطه آمریکا خواهد بود. 


احمدی نژاد در پاسخ به اینکه آیان ایران فکر نمی کند که ترکیه به متحد ایالات متحده تبدیل شده است گفت: هنوز زود است که چنین قضاوتی داشته باشیم معتقدیم دولت آمریکا اشتباه می کند که بعضی امور را به برخی تحمیل می کند این موضوع موجب تحکیم سلطه دولت آمریکا نخواهد بود بلکه ذهنیت ملت ها را بیش از پیش نسبت به خود منفی خواهد کرد.

رئیس جمهور در پاسخ به اینکه در انتخابات آینده ریاست جمهوری ایران چه کسی می تواند کاندیدای موفقی باشد گفت: هر کسی را که ملت بخواهند همان انتخاب خواهد شد. ضمن اینکه در ایران هنوز موضوع انتخابات مطرح نیست و در زمان مقرر خود ملت ایران آزادانه تصمیم می گیرند و هیچ کس نمی تواند نظر خود را به ملت ایران تحمیل کند. 

احمدی نژاد در پاسخ به سوالی مبنی بر تصمیم ایران برای احداث نیروگاه های هسته ای جدید اظهار داشت: تصمیم داریم چنین نیروگاه هایی را با استفاده از تجربیات کشورهایی که تمایل داشته باشند تجهیز کنیم چرا که معتقدیم علم و فناوری انحصاری نیست و یک دستاورد بشری است و اتفاقا از بهترین راه های همکاری فعالیت های علمی و فناوری است.

رئیس جمهور در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چه پیامی را در سخنرانی های خود در مجمع عمومی سازمان ملل دنبال می کند اظهار داشت: معتقدیم شرایط امروز حاکم بر جهان مطلوب نیست و هیچ کس از آن اظهار رضایت نمی کند وظیفه کسانی که در سازمان ملل گردهم آمده اند این است که ریشه نارضایتی را کشف و آن را درمان کنند. از عوامل اصلی این موارد این است که ملت ها در مدیریت دنیا مشارکت ندارند و صرفا دو سه کشور برای دنیا تصمیم می گیرند در حالی که همه ملت ها باید در اداره جهان نقش آفرینی کنند تا مشکلات به صورت ریشه ای حل و فصل شود. 

احمدی نژاد در پاسخ به سوالی درباره شعار تغییر رئیس جمهور آمریکا گفت: هنوز صلح و امنیت در دنیا برقرار نشده و ادبیات همان ادبیات جنگ و کینه است در حالی که قول داده بودند که سیاست های نظامی و تبعیض آلود را تغییر دهند. رئیس جمهور قبلی آمریکا در سازمان ملل به صورت آمرانه ودستوری صحبت می کرد و امروز هم همچنان دستورها وجود دارد در حالی که قرار بود تغییر کند، آنها تغییری ایجاد نکردند فقط دارند کاری که ملت ها در چند کشور منطقه انجام می دهند را به نام خود ثبت می کنند.

وی افزود: امروز جهان نیازمند تغییرات اساسی است و این نیاز تمام بشریت است و ملت ایران این نیاز را در مجمع عمومی سازمان ملل منعکس می کند.

رئیس جمهور در پاسخ به اینکه آیا سازمان ملل مکانیزم مفیدی می دانید یا خیر اظهار داشت: اصل وجود سازمان ملل موضوع مفیدی است اما اینکه چند کشور بر سازمان ملل حاکم باشند مناسب نیست و نشان می دهد که حقیقت تاسیس این سازمان هنوز محقق نشده است که باید در این راستا تلاش کرد.
انتهای پیام/منبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900631000603

   


پنجشنبه 31 شهریور 1390 نویسنده: ramin h |

ده‌ها هزار بحرینی امروز در تظاهرات وحدت ملی مشاركت كردند

خبرگزاری فارس: ده‌ها هزار نفر از مردم بحرین امروز به دعوت جمعیت الوفاق در تظاهرات وحدت ملی حضور یافته و خواستار دموکراسی و مشارکت بیشتر در تعیین سرنوشت سیاسی خود شدند.

خبرگزاری فارس: ده‌ها هزار بحرینی امروز در تظاهرات وحدت ملی مشاركت كردند

به گزارش فارس، ده‌ها هزار بحرینی عصر امروز به دعوت جمعیت الوفاق در تظاهرات وحدت ملی با عنوان "اراده ملت" مشارکت کردند.
 
"شیخ علی سلمان" دبیر کل حزب الوفاق در این تظاهرات برای مردم سخنرانی کرد.
 
وی در ابتدای این سخنرانی به تمام مردم بحرین، از زنان و مردانش و به تمامی زندانیان و مجروحان رویدادهای اخیر بحرین درود و سلام فرستاد.
 
دبیر کل جمعیت الوفاق تاکید کرد که ما درباره اکثریت مذهبی یا دینی سخن نمی‌گوییم بلکه درباره اکثریت سیاسی سخن می‌گوییم که در صدد ایجاد تغییرات است.
 
وی گفت که درگیری‌ها در بحرین بین گروهی است که خواستار آزادی و دموکراسی و گروه دیگری است که خواستار ادامه دیکتاتوری است و همین رویدادها نیز در مصر، تونس، یمن و لیبی نیز در حال انجام است.
 
موضوع بحرین موصوع سنی و شیعه نیست بلکه درگیری بین مدافعان آزادی و حامیان دیکتاتوری است.

انتهای پیام/.منبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900631000611

   


پنجشنبه 31 شهریور 1390 نویسنده: ramin h |

سفیر سابق مصر در آمریكا خواستار تحكیم روابط دو كشور مصر و ایران شد

خبرگزاری فارس: سفیر سابق مصر در آمریکا در گفتگو با روزنامه "مصری الیوم" چاپ قاهره خواستار برقراری روابط دوستانه میان مصر و ایران شد و تاکید کرد، تحکیم روابط دو کشور به نفع کشورهای منطقه است.

خبرگزاری فارس: سفیر سابق مصر در آمریكا خواستار تحكیم روابط دو كشور مصر و ایران شد

به گزارش فارس به نقل از روزنامه المصری الیوم، نبیل فهمی با اشاره به این‌که اختلاف دیدگاه‌ میان کشورها درباره مسائل مختلف امری طبیعی است و مانعی برسر گفتگو و تفاهم دو جانبه بشمار نمی‌آید، گفت: بی‌شک محدود کردن گفتگو با ایران توسط مصر موجب وارد آمدن زیان و اسیب در  مسائل امنیتی به مصر شده است.  

سفیر سابق مصر در آمریکا با اشاره به این‌که در هفته‌های اخیر نشانه‌های تنش‌زدایی بیشتری در روابط دو کشور مصر و ایران مشاهده شده است، گفت:  امیدوارم شاهد برداشتن گام‌های جدی‌تر برای گفتگوی جامع میان دو کشور درباره همه مسائل باشیم.

فهمی گفت: در نتیجه برخی اشتباهات سهوی یا عمدی بحران میان تهران‌-‌قاهره تشدید شد و مصر از بیم تهدید و تحریک برخی از کشورهای دوست خود از انجام گفتگوی جدی با ایران صرف نظر کرد و این کوته‌بینی سیاستتمداران ماست.

سفیر سابق مصر در آمریکا درباره موضع گیری کشورهای عرب حوزه خلیج فارس دربرابراز سرگیری روابط دو کشور مصر و ایران گفت: نباید از این  واهمه داشته باشیم که گفتگوی ما با ایران تاثیر منفی بر روابط مصر با کشورهای عرب خلیج فارس بگذارد، بلکه برعکس بازگشت روابط دو کشور به وضعیت عادی نه تنها نه تنها به نفع دو کشوراست، بلکه به نفع روابط کشورهای عربی با ایران نیز می‌باشد.

وی درباره موضع آمریکا و رژیم صهیونیستی نسبت به برقراری روابط مصر و ایران گفت: طبیعی است که آمریکا و اسرائیل از این رابطه استقبال نکنند، اما منافع مصر بالاتر از هرگونه مواضع دیگران است؛ به همین دلیل صرف نظر از موضع آمریکا و اسرائیل خواستار گفتگوی مستقیم مصر و ایران بر سر مسائل مورد اختلاف هستیم، چون این اقدام به نفع مصر است.

فهمی درباره توانایی شورای عالی نظامی مصر در برداشتن گام‌های سرنوشت‌ساز نظیر از سرگیری روابط با ایران در شرایط فعلی گفت: شورای عالی نظامی مصر هم اکنون درگیر مسائل و مشکلات بیشمار داخلی است و طبیعی است در این شرایط مسائل دیگر از جمله مسائل داخلی را در اولویت قرار دهد.

وی افزود: من دو کشور مصر و ایران می‌خواهم، باب گفتگوی مستقیم را باز کنند، چون منطقه به انتظار ما نمی‌نشیند، بلکه این ما هستیم که باید در اندیشه آینده خود باشیم.

انتهای پیام/منبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900631000587

   


درباره وبلاگ

خبرهای مهم روز ایران و جهان
ramin h

آخرین پستها


نویسندگان


آمار وبلاگ

کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic