رئیس شورای اسلامی آبپخش:
750 هزار گردشگر وارد آبپخش شدند

خبرگزاری فارس: رئیس شورای اسلامی آبپخش گفت: از یکم تا ششم فروردین ماه سال جاری 750 هزار گردشگر وارد آبپخش شدند.

خبرگزاری فارس: 750 هزار گردشگر وارد آبپخش شدند

مصطفی رضایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبپخش اظهار داشت: آبپخش دارای جاذبه‌های گردشگری بسیار خوب و ارزشمندی است و در چند سال گذشته شاهد تقویت و توسعه زیرساخت‌های منطقه بوده‌ایم.

وی افزود: در جذب گردشگر موفقیت‌های خوبی داشته‌ایم و بر اساس آخرین آمار تا پایان روز ششم فروردین ماه حدود 750 هزار گردشگر وارد این منطقه شده‌اند.

رئیس شورای اسلامی آبپخش خاطر نشان کرد: تاکنون بیش از 50 گردشگر خارجی که عمدتاً از اروپا و آسیای میانه هستند نیز از جاذبه‌های گردشگری و به ویژه از نخلستان‌های زیبای آبپخش بازدید داشته‌اند.

رضایی تصریح کرد: در تامین امنیت و سلامت مهمانان تلاش مضاعفی داشته‌اند و شاهد تلاش شبانه‌روزی مرکز بهداشتی درمانی آبپخش و نیروهای انتظامی هستیم.

این مسئول عنوان کرد: شهرداری در ساماندهی مسافران و به ویژه در بحث اسکان اقدامات ارزنده‌ای صورت داده و انتظار داریم مورد توجه مهمانان قرار گرفته باشد.

وی اذعان داشت: افرادی را به عنوان راهنما در مراکز مهم و توریستی قرار داده‌ایم و به فضل خدا در جلب رضایت مهمانان داخلی و خارجی موفق بوده‌ایم.

رئیس شورای اسلامی آبپخش متذکر شد: تیم‌های امدادی متعددی در راه‌ها و مراکز مختلف بخش مستقر هستند و به ویژه جمعیت هلال‌احمر در خدمات‌رسانی به مسافران عملکرد مطلوبی داشته است.

انتهای پیام/ن20/د1000