فرماندار کنگان خبر داد
بازدید 800 هزار مسافر نوروزی از جاذبه‌‌های گردشگری کنگان

خبرگزاری فارس: فرماندار کنگان از بازدید 800 هزار مسافر نوروزی از جاذبه‌‌های گردشگری کنگان خبر داد.

خبرگزاری فارس: بازدید 800 هزار مسافر نوروزی از جاذبه‌‌های گردشگری کنگان

تیمور یزدانشناس امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کنگان اظهار داشت: از ابتدای تعطیلات نوروز تاکنون بیش از 800 هزار نفر وارد شهرستان کنگان شده‌اند و از جاذبه‌های مختلف شهرستان بازدید کرده‌اند.

وی افزود: کیفیت خدمات‌دهی به مهمانان نوروزی بسیار بهبود یافته و بویژه در بحث بهداشتی و درمانی به موفقیت‌های قابل توجهی رسیده‌ایم.

فرماندار کنگان خاطر نشان کرد: بندر باستانی سیراف بیشترین جاذبه‌های تاریخی و توریستی را دارد و با توجه به شهرت جهانی این بندر، تعداد زیادی گردشگر خارجی نیز به طور مرتب از این بندر بازدید می‌کنند.

یزدانشناس تصریح کرد: تاکنون بیش از 100 هزار بروشور راهنمای گردشگری شهرستان کنگان در بین مهمانان نوروزی توزیع شده و در این بروشورها کروکی اقامتگاه‌ها و مراکز تفریحی و جاذبه‌های گردشگری به شکل دقیق ترسیم شده است.

وی اضافه کرد: شبکه بهداشت کنگان و جمعیت هلال احمر و شهرداری‌های پنج‌گانه و آموزش و پرورش در تامین سلامت و امنیت و در ارائه خدمات رفاهی به مهمانان سنگ تمام گذاشته‌اند و تاکنون کمبودی نداشته‌ایم.

فرماندار کنگان تصریح کرد: در سواحل کنگان شاهد برپایی جشنواره‌های مختلف بومی و محلی هستیم و مسابقات فرهنگی و ورزشی نیز تدارک دیده شده که مردم استان و مهمانان نوروزی از این برنامه‌ها استقبال خوبی دارند.

یزدانشناس اذعان داشت: تا انتهای تعطیلات نوروزی تمام دستگاه‌ها و نهادهای شهرستان به شکل شبانه‌روزی فعال خواهند بود و امیدوار هستیم سفری خاطره‌انگیز برای مهمانان رقم بزنیم.

انتهای پیام/ن20/د1000