16 فروردین به مقصد لبنان
بازیکن جهش ترابری قم به مسابقات غرب آسیا اعزام می‌شود

خبرگزاری فارس: دبیر هیئت بسکتبال استان قم از دعوت بازیکن تیم جهش ترابری قم به تیم ملی بسکتبال جوانان کشورمان خبر داد.

خبرگزاری فارس: بازیکن جهش ترابری قم به مسابقات غرب آسیا اعزام می‌شود

محسن نادری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در قم بیان کرد: در دعوت کادر فنی تیم ملی بسکتبال رده سنی جوانان کشورمان بازیکن جوان تیم بسکتبال جهش ترابری قم نیز به اردوی تیم ملی بسکتبال جوانان کشورمان دعوت شده است.

وی عنوان داشت: با وجود اینکه در لیگ فصل جاری بسکتبال، تیم بسکتبال جهش ترابری قم نتوانست در جدال با رقبای لیگ برتری نتایج خوبی به دست بیاورد و در مقابل حریفان خود عملکرد خوبی نداشت اما بازیکنان مستعدی به بسکتبال ایران معرفی کرد.

دبیر هیئت بسکتبال استان قم افزود: در مسابقات لیگ برتر بسکتبال باشگا‌ه‌های کشور که هنوز دیدارهای مرحله پلی‌آف آن باقی مانده است، تیم بسکتبال جهش ترابری قم دومین فصل حضور خود در لیگ برتر را سپری کرد اما متاسفانه شاهد نزول جایگاه تیم به لیگ دسته اول بودیم که باید فصل بعد جبران کنیم.

وی با اشاره به درخشش بازیکن جهش ترابری مقابل تیم‌های مطرح لیگ برتر اضافه کرد: بازیکنان جوان و مستعدی در ترکیب تیم بسکتبال جهش ترابری قم در بازی‌های این فصل لیگ برتر بسکتبال برابر تیم‌های مطرحی همچون مهرام تهران، ذوب‌آهن اصفهان، دانشگاه آزاد اسلامی تهران، فولاد ماهان سپاهان اصفهان و پتروشیمی بندر امام به میدان رفتند و در مجموع عملکرد قابل قبولی داشتند.

نادری یادآور شد: سازمان تیم‌های ملی فدراسیون بسکتبال اسامی 18 بازیکن جوان بسکتبالیست را برای حضور در اردوی تدارکاتی اعلام کرد که در بین آنها نام بهنام یخچالی بازیکن جوان تیم بسکتبال جهش ترابری قم که در لیگ برتر پیراهن شماره چهار این تیم را بر تن می‌کرد نیز به چشم می‌خورد.

وی با اشاره به برگزاری مسابقات غرب آسیا در کشور لبنان ابراز کرد: تمرینات این تیم در مجموعه ورزشی آزادی تهران و زیر نظر علی توفیق سرمربی و قاسم کیانی مربی تیم برگزار می‌شود.

دبیر هیئت بسکتبال استان قم افزود: خوابگاه سالن ورزشگاه آزادی برای ورود بازیکنان دعوت شده به اردوی آماده‌سازی تیم ملی بسکتبال رده سنی جوانان کشورمان در نظر گرفته شده است و بازیکنان تیم ملی خود را برای اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا آماده خواهند کرد.

وی خاطر نشان کرد: تیم ملی رده سنی جوانان بسکتبال کشورمان باید خود را برای شرکت در مرحله دوم مسابقات قهرمانی غرب آسیا آماده کند، رقابت‌هایی که قرار است از شانزدهم فروردین ماه به میزبانی لبنان در شهر بیروت برگزار ‌شود.

انتهای پیام/خ20/د1000