از سوی کمیته اطلاع‌رسانی آستانه مقدسه قم صورت گرفت
توزیع بروشور ویژه زائران خارجی در حرم حضرت معصومه(س)

خبرگزاری فارس: مدیر کل روابط عمومی و امور بین‌الملل آستانه مقدسه قم از توزیع بروشور ویژه زائران خارجی به زبان‌های زنده دنیا در حرم کریمه اهل بیت خبر داد.

خبرگزاری فارس: توزیع بروشور ویژه زائران خارجی در حرم حضرت معصومه(س)

به گزارش خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل آستانه مقدسه حضرت فاطمه معصومه علیهاالسلام، حجت‌الاسلام علی با تشریح فعالیت‌های نوروزی بخش روابط عمومی و امور بین‌الملل آستانه مقدسه حضرت معصومه(س) اظهار داشت: دفتر کمیته اطلاع‌رسانی با هدف پاسخگویی، مشاوره و راهنمایی زائران ویژه ایام نوروز در صحن صاحب الزمان(عج) فعال خواهد بود.

وی با اشاره به فعالیت شبانه‌روزی واحد بین‌الملل آستانه مقدسه در ایام نوروز بیان داشت: میزبانی و پذیرایی از زائران غیر ایرانی، برگزاری جلسات متعدد با هیئت‌های سیاسی، مذهبی و فرهنگی خارجی برای تقویت و گسترش تعاملات دو جانبه از جمله فعالیت‌های این واحد در ایام نوروز خواهد بود.

مولایی خاطر نشان کرد: تهیه و نصب بنرهای اطلاع‌رسانی گوناگون برای ارائه پیام‌های ارشادی، بهداشتی، امنیتی، مذهبی و اعلام برنامه‌های نوروزی آستانه مقدسه از دیگر فعالیت‌های روابط عمومی آستانه مقدسه در ایام نوروز است.

مدیر کل روابط عمومی و امور بین‌الملل آستانه مقدسه قم عنوان کرد: تهیه و توزیع ده‌ها هزار بروشور فرهنگی به زبان‌های زنده دنیا مانند انگلیسی، عربی، اردو، فارسی و همکاری برای تهیه صدهزار بروشور با موضوعات فرهنگی و مذهبی برای واحدهای دیگر آستانه مقدسه نیز از جمله فعالیت‌های این بخش است.

وی با اشاره به فعالیت گسترده روابط عمومی حرم مطهر در ارتباط با تعامل، دعوت و انتشار اطلاعیه‌های خبری برای ایستگاه‌های رادیویی و تلویزیونی ابراز داشت: با توجه به اهمیت اطلاع‌رسانی و اخبار، سیستم پیامک به صورت 24 ساعته فعال بوده و اخبار برای پخش و انعکاس در رسانه‌ها تولید می‌شود.

مولایی یادآور شد: ایجاد تعامل و همکاری لازم با دیگر نهادهای استان برای میزبانی از زائران و مجاوران حرم مطهر نیز به شکل مستقیم و موازی صورت پذیرفته است. 

انتهای پیام/خ30/د1000