مدیر مسئول روزنامه «خبر جنوب» خبر داد
انتشار بی‌وقفه روزنامه «خبر جنوب» در تعطیلات نوروز

خبرگزاری فارس: مدیر مسئول روزنامه «خبر جنوب» گفت: این روزنامه به عنوان تنها روزنامه کشور در تمام ایام تعطیلات نوروز امسال چاپ می‌شود.

خبرگزاری فارس: انتشار بی‌وقفه روزنامه «خبر جنوب» در تعطیلات نوروز

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، حسین واحدی پور بعد از ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: امسال نیز مانند سال‌های گذشته این روزنامه در تمام ۱۴روز تعطیلات نوروز منتشر و در شهرها و مراکز مهم کشور دراختیار علاقمندان قرار می‌گیرد.

وی افزود: با توجه به روزهای حساس و تعطیلات طولانی سال نو، مردم کشور اشتیاق فراوانی به کسب خبر و آگاهی از مسائل روز دارند که این روزنامه با درک این حساسیت مانند سال‌های قبل در تمام ایام تعطیلات نوروز از روز 29 اسفند 90 تا ۱۴ فروردین 91 به عنوان تنها روزنامه کشور انتشار خود را ادامه می‌دهد.

مدیر مسئول روزنامه خبر جنوب تصریح کرد: در روزهای جمعه و ۱۳ فروردین ماه نیز این روزنامه وظیفه خطیر خود را انجام و با توزیع سراسری، مردم به ویژه میهمانان نوروزی همچنین ایرانیان مقیم کشورهای خلیج فارس را در جریان آخرین رویدادها و گزارش‌های روز قرار می‌دهد.

واحدی پور خاطرنشان کرد: روزنامه خبر جنوب با اعتقاد به فرهنگ پویا و اصیل اسلامی ایرانی و لزوم آگاهی مردم از مسائل روز همواره بر اطلاع رسانی دقیق و سریع و بازتاب دادن اخبار و گزارش‌های روز بر صفحات نشریات خود اصرار می‌ورزد و در انجام رسالت خطیر مطبوعاتی بر انتشار روزنامه در ایام تعطیل به ویژه تعطیلات نوروزی تاکید دارد.

به گزارش فارس، به جز این روزنامه و معدودی از خبرگزاری‌ها به ویژه خبرگزاری فارس در سطح این استان که در ایام تعطیلات نوروزی به انتشار اخبار و اطلاع رسانی ادامه می‌دهند، مابقی نشریات در فارس تا 13 فروردین ماه 91 تعطیل هستند.

انتهای پیام/س20