بنابر گزارش خبرنگار فارس
دست‌فروشان پلدختر را تسخیر کردند

خبرگزاری فارس: پل شهر پلدختر توسط دست‌فروشان تسخیر شد.

خبرگزاری فارس: دست‌فروشان پلدختر را تسخیر کردند

به گزارش خبرگزاری فارس از پلدختر، بعد از گزارش خبرگزاری فارس از اعتراض مغازه داران شهر پلدختر نسبت به تعطیلی کسب و کار خود در روزهای پایان سال با اقدام غیر کارشناسی مسئولان پلدختر در مسدود کردن خیابان مرکزی شهر و درخواست آنها برای رفع مسدودی متأسفانه نه تنها هیچ اقدامی در راستای خواسته آنها صورت نگرفت دست‌فروشان با تسخیر پل مرکزی شهر پلدختر بساط مغازه داران را به هم ریختند. 

برپایه این گزارش امروز هم جمع زیادی از کسبه و بازاریان شهر پلدختر با مراجعه به خبرگزاری فارس پلدختر اعتراض شدید خود را نسبت به بی‌توجهی مسئولان ذی‌ربط خصوصاً فرماندار اعلام کردند.

آنها گفتند جهت حل مشکل خود به فرمانداری مراجعه کردند اما نه فرماندار و نه معاون ایشان چند روزی است در منطقه حضور ندارند.

یکی از بازاریان افزود: همه اجناسی را که جهت  فروش در روزهای پایان سال خریداری کرده است به دلیل مسدود بودن خیابان مرکزی شهر و احاطه کردن آن توسط دست‌فروشان  روی دست وی باقی مانده است و  در حال فاسد شدن است.

بخشیوند یکی دیگر از مغازه دارانی است که با اعتراض به این اقدام غیر کارشناسی گفت: مسدود نمودن خیابان مرکزی شهر توسط مسئولان ذی‌ربط در حالی صورت می‌گیرد که چند وقت پیش هم این خیابان و خیابان‌ها اطراف با داربست به خاطر انتخابات به مدت چند روز مسدود شده بود.

ایشان بابیان اینکه چطور می‌شود با این وضعیت کاسبی کرد افزود: مسئولان زحمت کش و مبتکر شهر فقط در زمان نوشتن مالیات و عوارض به آنها توجه می‌کنند.

براساس این گزارش بازاریان و کسبه شهر پلدختردر پایان با تاکید بر جبران خسارات خود با اعتراض شدید گفتند دیگر اقدام مسئولان برای رفع انسداد از خیابان مرکزی شهر نوش داروی بعد از مرگ سهراب است و فایده‌ای برای آنها ندارد زیرا دیگر با فرا رسیدن تعطیلات دست‌فروشان خود به خود خیابان را ترک می‌کنند.

انتهای پیام/س20