استاندار بوشهر خبر داد
اختصاص 150 میلیون تومان به حوزه علمیه سفیران هدایت خورموج

خبرگزاری فارس: استاندار بوشهر از اختصاص 150 میلیون تومان به حوزه علمیه سفیران هدایت خورموج خبر داد.

خبرگزاری فارس: اختصاص 150 میلیون تومان به حوزه علمیه سفیران هدایت خورموج

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، محمد حسین جهانبخش ظهر امروز در حاشیه سفر به شهرستان دشتی جهانبخش در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دشتی با اشاره به اهداف سفرش به شهرستان دشتی گفت: هدف من حضور در کنار مردم فهیم شهرستان دشتی و افتتاح ساختمان جدید حوزه علمیه سفیران هدایت و شرکت در یادواره شهدای روستای زایر عباسی است.

استاندار بوشهر افزود: از طرف استانداری مبلغ 150 میلیون تومان برای حوزه علمیه سفیران هدایت خورموج درسال آینده برای خرید کولر و فرش این مدرسه پرداخت می‌شود.

وی با تبریک موفقیت تیم والیبال دلیران دشتی گفت: تیم والیبال دلیران دشتی نماینده استان بوشهر بوده و موفقیت این تیم در زیر گروه لیگ کشور موفقیت استان بوشهر است.

جهانبخش ادامه داد: تیم‌هایی که به رده‌های بالاتر صعود می‌کنند از آنها حمایت بهتری صورت می‌گیرد و اعتبار آن‌ها افزایش می‌یابد.

استاندار بوشهر افزود: صعود این تیم را به لیگ دسته یک کشور به مردم استان و به‌ویژه مردم دشتی تبریک می‌گویم و دست این بازیکنان را می‌بوسم.

فرماندار دشتی نیز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دشتی گفت: موفقیت تیم والیبال دلیران دشتی در آستانه سال نو هدیه خوبی برای مردم دشتی است و شادی مردم با این موفقیت در نوروز امسال دو برابر می‌شود.

سید علی هاشمی افزود: از تک تک بازیکنان و کادر فنی تقدیر می‌کنم و امیدوارم در رده‌های بالاتر نیز برای استان و شهرستان افتخار بیافرینند.

وی ادامه داد: حضور تیم والیبال دلیران و بازی‌های زیبا و بردهای خوب آنها نشان از روحیه خواستن جوانان دشتی داشته و باید این روحیه را در جوانان تقویت کنیم.

شایان ذکر است تیم والیبال دلیران دشتی موفق شد به لیگ دسته اول کشور راه یابد.

انتهای پیام/ی30