«گنومو و ژولیت‌» به قسمت دوم رسید

خبرگزاری فارس: تهیه‌کنندگان انیمیشن «گنومو و ژولیت‌» که سال قبل نمایش عمومی خوب و پرفروشی در انگلستان داشت، تصمیم گرفته‌اند قسمت دوم آن را نیز تولید کنند.

خبرگزاری فارس: «گنومو و ژولیت‌» به قسمت دوم رسید

به گزارش خبرگزاری فارس، دومین قسمت فیلم با نام «گنومو وژولیت: شرلوک نومسی‌» ساخته می‌شود و مثل قسمت اول سه‌بعدی خواهد بود.

فیلم‌نامه قسمت دوم این انیمیشن را اندی رایلی و کوین سسیل می‌نویسند که کار نگارش فیلم‌نامه اولین قسمت را هم انجام دادند.

در قصه فیلم‌نامه قسمت تازه فیلم، گنومو کاراکتر اصلی فیلم همراه ژولیت و دیگر دوستان خود تصمیم می‌گیرند به شرلوک نومس کمک کنند.

شرلوک نومس یکی از بزرگ‌ترین ماموران مخفی جهان است که در باغ‌های شهر لندن در حال تحقیق درباره تعدادی از هم نسل‌های خود است.

اما شرلوک نومس اصلا شبیه‌ نمونه انسانی خود شرلوک هلمز نیست و او نمی‌تواند ماموریت خود را به خوبی به انجام برساند.

شرکت فیلم‌سازی التون جان به نام راکت پیکچرز تهیه‌کننده دومین قسمت مجموعه فیلم گنومو و ژولیت است. او می‌گوید این فیلم یک کار خانوادگی بانمک خواهد بود.

به گفته او، شخصیت‌های قصه این انیمیشن‌ موجوداتی دوست داشتنی هستند که در تلفیق با یک قصه خوب و موسیقی جذاب، یک فیلم تماشایی خلق می‌کنند.

رسانه‌های گروهی انگلستان با توجه به تولید قسمت دوم این انیمیشن، پیش‌بینی می‌کنند گنومو و ژولیت تبدیل به یک مجموعه فیلم دنباله‌دار شود.

جیمز مک آربی، مایکل کین، مگی اسمیت، پاتریک استوارت و امیلی بلانت به جای کاراکترهای اصلی این انیمیشن صحبت خواهند کرد.

این بازیگران مطرح سینمای انگلستان که برخی از آنان سابقه چندین دهه فعالیت در سینمای کشور را دارند، در اولین قسمت هم با سازندگان گنومو و ژولیت همکاری داشتند.

انتهای پیام/ی