امام جمعه بردخون:
مسئولان ضعف‌های خود را در سال جدید جبران کنند

خبرگزاری فارس: امام جمعه بردخون گفت: در ایام پایانی سال قرار داریم و همان گونه که همه مشاغل به حساب و کتاب خود می‌رسند ضروری مسئولان در پایان سال عملکرد خود را ببینند و چنانچه ضعفی داشته‌اند در سال جدید جبران کنند.

خبرگزاری فارس: مسئولان ضعف‌های خود را در سال جدید جبران کنند

 به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، حجت‌الاسلام سیدحسین رکنی حسینی در خطبه‌های آخرین نماز جمعه سال 90 بردخون اظهار داشت: نوروز در کشور ما جایگاه والایی دارد و از دیدگاه معصومین و بزرگان ارزش خاصی دارد که آغاز حیاتی دوباره و نو برای طبیعت و انسان است پس قبل از اینکه به حسابمان برسند وضعیت خود را محاسبه کنیم و پرونده یک ساله خود را ورق بزنیم که در این سال چه کرده‌ایم.

وی افزود: انسان اگر بخواهد توان تغییر در خود را دارد ولی بدون اراده هرگز به مقصد نمی‌رسیم و متحول نمی‌شویم پس با تلاش و استعانت از خدای بزرگ قادریم تحول را در خود ایجاد کنیم و با همت بلند به جایگاه واقعی نائل می‌شویم و همان گونه که در دعای تحویل سال می‌گوییم به احسن الحال خواهیم رسید.

خطیب جمعه بردخون ادامه داد: هیچ کشوری مانند ایران تحت فشار نیست ولی با وجود همه تبلیغات و توطئه دشمن راه خود را ادامه می‌دهیم و هرگز دست از آرمان‌های مقدس خود بر نمی‌داریم و با حمایت خداوند و امام زمان(عج) و رهبری‌های مقام معظم رهبری و حضور همه جانبه ملت قهرمان ایران بر همه مشکلات و سختی‌ها غلبه می‌کنیم.

رکنی حسینی از عملی نشدن پروژه اسکله خور خان بردخون گله کرد و گفت: علیرغم اینکه فرماندار شهرستان دیر قبل از این قول داد که عملیات اسکله قبل از پایان سال آغاز می‌شود ولی این وعده عملی نشد و  امروز گفت انشاءالله حل خواهد شد و اگر کار با یک کلنگ زدن حل می‌شود همه مردم آماده کلنگ زدن هستند.

وی اضافه کرد: مسئولان نیز باید در پایان سال عملکرد خود را ببینند و چنانچه ضعفی داشته‌اند در سال جدید جبران کنند زیرا آنها خادم ملتند و باید آنچه در توان دارند برای مردم به کار گیرند و کوتاهی نکنند.

امام جمعه بردخون با اشاره به مناسبت‌های هفته گفت: 26 اسفند سالروز ارتحال یادگار حضرت امام(ره)حاج سید احمد آقا است که خدمات فراوانی داشت و عمر خود را درخدمت امام و اهداف او سپری کرد و عزیزترین فرد برای امام بود و از ارزش‌ها و اصول انقلاب دفاع کرد.

وی یادآور شد: دوم فروردین سالروز هجوم مزدوران پهلوی به حوزه علمیه قم و سوم فروردین سالروز ترور شیخ احمد یاسین رهبر جنبش اسلامی حماس در فلسطین است که این روزها نیز شاهد کشتار وحشیانه زنان و کودکان فلسطینی توسط رژیم جنایتکار صهیونیستی هستیم که با چراغ سبز آمریکا و سکوت مرگبار اعراب انجام می‌گیرد.

انتهای پیام/ی20