امام جمعه کرمانشاه:
قوا برای عملی شدن سخنان رهبری تلاش کنند

خبرگزاری فارس: امام جمعه کرمانشاه گفت: مدیریت قوا باید تلاش در جهت عملی شدن سخنان مقام معظم رهبری باشد.

خبرگزاری فارس: قوا برای عملی شدن سخنان رهبری تلاش کنند

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه آیت‌الله مصطفی علما در خطبه‌های پیش از نماز جمعه امروز با اشاره به بازدید مقام معظم رهبری از چاه‌های نفتی اظهار کرد: باید تلاش کنیم تا اقتصاد کشور را از تک‌محصولی بودن خارج کنیم.

وی با بیان اینکه نباید اقتصاد ایران فقط بر اساس فروش نفت باشد تأکید کرد: ما در استفاده بی‌رویه از نفت به آیندگان نیز بدهکاریم.

خطیب نماز جمعه استان با بیان اینکه درآمد حاصل از فروش نفت باید خرج کارهای اساسی کشور شود گفت: ایران از لحاظ دارا بودن نفت و گاز کشوری ثروتمند است.

وی یادآور شد: درآمد حاصل از فروش محصولات نفتی باید صرف ایجاد کارخانه‌های مادر شود.

علما با اشاره به فرموده‌های مقام معظم رهبری در بازدید از چاه‌های نفتی تصریح کرد: باید اقتصاد کشور را بر اساس محصولات غیرنفتی قرار دهیم.

وی گفت: مدیریت قوا باید تلاش در جهت عملی شدن سخنان مقام معظم رهبری باشد.

نماینده ولی فقیه در استان در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به 26 اسفند سالروز ارتحال فرزند گرانقدر امام (ره) اظهار کرد: حاج احمد فرزند امام راحل مدافع حقیقی و قاطع امام و اصول انقلاب بود.

وی با بیان اینکه مرحوم حاج احمد نقش اساسی در مراقبت و محافظت امام در آن شرایط حساس را داشت خاطرنشان کرد: در چنین روزی نیز مردم یزد علیه رژیم ستم‌شاهی پهلوی قیام کردند.

امام جمعه کرمانشاه ادامه داد: 2 فروردین سال 42 مصادف است با هجوم مزدوران پهلوی به مدرسه فیضیه قم و کشتار مردم در این مسیر.

وی تصریح کرد: 3 فروردین نیز مصادف است با سالروز ترور شیخ احمد یاسین رهبر حماس توسط رژیم صهیونیستی.

امام جمعه در پایان به اجرای طرح آرامش بهاری که توسط اداره کل اوقاف در سراسر کشور اجرا می‌شود تصریح کرد: 25 امامزاده در استان کرمانشاه در جهت اجرای این طرح آماده خدمات رسانی به مسافرین نوروزی و مردم کرمانشاه هستند.

انتهای پیام/س10/ژ1001