تجلیل نخبگان مازندرانی با حضور فرزند پرفسور حسابی
گنجی: ایرانی‌ها به سوی انرژی‌های نوین حرکت کردند

خبرگزاری فارس: رئیس بنیاد نخبگان مازندران گفت: ایرانی‌ها که سال‌ها از انرژی فسیلی استفاده می‌کرد امروز به سوی انرژی‌های نوین حرکت کرده است.

خبرگزاری فارس: گنجی: ایرانی‌ها به سوی انرژی‌های نوین حرکت کردند

به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، با حضور فرزند پرفسور حسابی، 131 دانش‌آموز نخبه آملی تجلیل شدند.

رئیس بنیاد نخبگان مازندران ظهر امروز در مراسم تصریح کرد: اینکه امروز دنیا به دنبال ترور و ایجاد مشکل برای دانشمندان ایرانی است به دلیل این است که به خوبی از قدرت علمی ایرانی‌ها مطلع هستند.

داوود دومیری گنجی با تاکید بر اینکه این نکته مهمی است که ایرانی که سال‌ها از انرژی فسیلی استفاده می‌کرد امروز به سوی انرژی‌های نوین حرکت کرده است، افزود: امروز ایران به دنبال این است که از انرژی غنی شده اورانیوم برای تامین انرژی مورد نیاز خود استفاده کند.

وی تاکید کرد: این دانش‌آموزان باید از مرحله‌ای که در آن قرار دارند جلوتر حرکت کنند و تفکراتشان را گسترش دهند.

دومیری گنجی با بیان اینکه باید برای دست یافتن به موفقیت چرخه طبیعی و حیاتی را طی کنید، گفت: راه پیشرفت همانی است که از طریق تلاش حاصل می‌شود.

وی اضافه کرد: تجلیل، طراحی، کارکردن و حمایت چرخه‌ای است که باید برای دست یافتن به موفقیت طی شود.

رئیس بنیاد نخبگان مازندران یادآور شد: نخبگان آملی نیز می‌توانند از حمایت‌هایی که بنیاد نخبگان صورت می‌دهد استفاده کنند.

رئیس اداره آموزش و پرورش آمل نیز در این مراسم اظهار داشت: در این مراسم نخبگان دانش‌آموزی در المپیادهای علمی و کنکور سراسری تجلیل می‌شوند.

اکبر لطفی با تاکید بر اینکه در کنکور سراسری امسال، 85 دانش‌آموز آملی رتبه زیر هزار منطقه‌ای کسب کردند، اظهار داشت: 45 دانش‌آموز نیز رتبه زیر هزار کشوری را به دست آورده بودند.

وی با اشاره به اینکه امروز 131 نخبه دانش‌آموزی آملی تجلیل شدند، گفت: به همراه دانش‌آموزان از 35 پزشک، 15 مهندس برق، 15 حقوقدان و مهندس کامپیوتر و عمران و رشته‌های دیگر تجلیل می‌کنیم.

انتهای پیام/ش20