پلی کلینیک دیالیز در فردیس کرج کلنگ زنی شد

خبرگزاری فارس: معاون فنی و عمرانی استاندار البرز از کلنگ زنی پلی کلنیک دیالیز در فردیس کرج خبر داد.

خبرگزاری فارس: پلی کلینیک دیالیز در فردیس کرج کلنگ زنی شد

به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، احمد افضلی ظهر امروز در حاشیه کلنگ‌زنی دیالیز در فردیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این مرکز با مشارکت خیری در فردیس کرج کلنگ‌زنی شده است.

وی ادامه داد: امیدواریم مشارکت خیران در استان البرز بتواند زمینه‌های توسعه این گونه مراکز را بیش از پیش کند.

این مسئول گفت: پلی کلینیک دیالیز 20 تختخوابی بوده که در منطقه 10 شهرداری کرج احداث خواهد شد.

افضلی بیان داشت: توسعه خدمات‌رسانی به مردم از مهمترین وظایف مسئولان بوده لذا مدیران در دستگاه‌های مختلف باید این مهم را بیش از گذشته مد نظر قرار دهند تا شاهد توسعه و پیشرفت استان باشیم.

وی افزود: البته طی چند سال گذشته با توجه به فرهنگ سازی‌های گوناگون حضور خیران بسیار به چشم می‌خورد و این افراد تاکنون توانسته‌اند اقدامات شایسته‌ای را در مسیر خدمات‌رسانی به مردم این استان انجام دهند.

افضلی گفت: با توجه به آمار موجود استان البرز هم اکنون از کمبود تخت‌های دیالیز رنج می‌برد و بیماران کلیوی و دیالیزی مجبورند مدت‌ها در لیست انتظار مانده و یا برای درمان به تهران مراجعه کنند.

وی تأکید کرد: توسعه این خدمات در البرز می‌تواند زمینه‌های خدمات رسانی بیشتر به این بیماران را فراهم کرده و مشکلات آنان را مرتفع نماید.

این مسئول اظهار داشت: با توجه به تمهیدات اندیشیده شده انتظار می‌رود این مرکز شهریور سال 91 به بهره‌برداری برسد.

افضلی ادامه داد: با توجه به قرار گرفتن این مرکز در مسیر اتوبان شهید همت امکان انتقال بیماران به این مرکز به راحتی فراهم می‌شود و این امر می‌تواند بسیاری از مشکلات موجود را برطرف کند.

زمین پلی کلینیک دیالیز از با اهدا خیر سیدهاشم کرمانی و تقبل هزینه ساخت این مرکز  توسط دکتر نرگس السادات زاهد به مبلغ 10 میلیارد ریال در منطقه 10 شهرداری کیرج احداث می‌شود.

انتهای پیام/ح20