معاون عمرانی و برنامه‌ریزی فرماندار دشتستان:
دشتستان آماده استقبال از مهمانان نوروزی است

خبرگزاری فارس: معاون عمرانی و برنامه‌ریزی فرماندار دشتستان گفت: دشتستان آماده استقبال از مهمانان نوروزی است.

خبرگزاری فارس: دشتستان آماده استقبال از مهمانان نوروزی است

به گزارش خبرگزاری فارس از دشتستان، کوروش دهقان بعد از ظهر امروز در نشست شورای اداری شهرستان دشتستان اظهار داشت: با نزدیک شدن به ایام تعطیلات نوروزی حساسیت وظایف ستاد تسهیلات سفر بیش از پیش معلوم می‌شود و تکاپو و فعالیت کمیته‌های این ستاد آشکارتر می‌شود.

معاون عمرانی و برنامه‌ریزی فرماندار دشتستان عنوان کرد: در شهرستان دشتستان به دلیل جاذبه‌های بالای گردشگری که وجود دارد برنامه‌ریزی در ارتباط با فعالیت‌های ستاد دائمی تسهیلات سفر نوروزی از ماه‌ها قبل آغاز شده و توانسته‌ایم برنامه‌هایی جامع در این راستا ارائه کنیم.

دهقان بیان داشت: احکام اعضا و مسئولان ستاد دائمی تسهیلات سفر صادر شده و در مورد انتصاب مسئولان جدید شاهد صدور احکام‌ و ابلاغ‌های جدید ستاد دائمی تسهیلات سفر بوده‌ایم.

وی در همین راستا اضافه کرد: تشکیل کمیته‌های این ستاد که هر کدام وظایف اموری خاص را بر عهده دارند از اهمیتی بالا برخوردار است و در مرکز شهرستان و بخش‌های همجوار شاهد تشکیل ستاد و کمیته‌ها در راستای هرچه بهتر امور بوده‌ایم.

این مسئول ابراز داشت: مسئولان و اعضا تمامی کمیته‌های ستاد دائمی تسهیلات سفر در نشست‌های توجیهی که در روزهای گذشته برگزار شده با شرح وظایف خود آشنا شده‌اند و از اعضای ستاد دائمی تسهیلات سفر مرکز شهرستان و به موازات در بخش‌ها می‌خواهیم با دقت هرچه تمام‌تر در راستای اجرای وظایف خود تلاش کنند.

معاون عمرانی و برنامه‌ریزی فرماندار دشتستان خاطرنشان کرد: در سال گذشته با فعالیت شبانه‌روزی ستاد دائمی تسهیلات سفر توانستیم به موفقیت‌های چشمگیری در این عرصه دست یابیم و در نوروز 91 باید برای تداوم موفقیت‌ها تلاش کنیم.

دهقان ادامه داد: تمامی مسئولان و اداراتی که عضو ستاد تسهیلات دائمی سفر شهرستان هستند باید در ایام نوروز در دسترس باشند و در صورتی که روسای این ادارات قصد عزیمت به مسافرت‌های نوروزی را داشته باشند باید مراتب را به فرمانداری دشتستان اطلاع داده و جانشین خود را برای موارد اضطراری معرفی کنند.

انتهای پیام/ح20